AUTOŠKOLA

Proč zvolit naši autoškolu:
– Rozměrově nejmenší čtyř dvéřový automobil | Až třetina neúspěšných zkoušek v Ostravě je z důvodu nezvládnutí bezpečného zaparkování vozidla. I když u nás trénujeme parkování každou jízdu a doufáme, že ostatní autoškoly také, tak stres u zkoušek udělá hodně a většina žáků selže, když jsou v tom sami. Proto jsme nově zařadili malé výcvikové vozidla, které maximálně napomáhají zvládnout zaparkovat do úzkých kolmých a podélných pozic.
– Jistota jednoho učitele jen s Vámi a se stále stejným výcvikovým automobilem. | Jeden učitel zjišťuje Vaše slabiny hned od začátku a snaží se je odbourat než přijdou zkoušky. Na rozdíl od střídajících se učitelů, kteří neví co od žáka čekat, jak mu šel předchozí výcvik a co je třeba zlepšovat apod. | I když zákon umožňuje první hodiny výcviku absolvovat na trenažéru (což ostatní hojně využívají, protože šetří náklady na auto a učitele), tak u nás budete hned od začátku jezdit autem s kterým půjdete i ke zkouškám.
– Automobily vybavené klimatizací. | To ocení žáci hlavně v létě, protože příjemné prostředí napomáhá k pohodové náladě při jízdě autem.
– Výcvik probíhá pouze s učitelem, bez jiných žáků za zády. | Možná jste si všimli, že v jiných autoškolách mají plné auto lidí. Pokud se nejedná o závěrečnou zkoušku, tak se jedná o další žáky, kteří narušují Vaši výuku zbytečnými dotazy a je zde velká šance, že dochází ke zkracování výcviku. | U nás mimo závěrečnou zkoušku pojedete vždy sami s učitelem, který se Vám plně věnuje. 
– Vybavená a uzavřená cvičná plocha pro autoškoly (cvičiště). | První hodiny výcviku musí začínat na trenažéru nebo cvičišti. My preferujeme schválené cvičiště pro autoškoly, protože sebelepší trenažér nemůže nahradit zkušenosti v reálném automobilu.  

 
Nejčastěji hledáte: Ceník , Vozový park , Kontakt , Chci se přihlásit