MOTOŠKOLA

Proč zvolit naši motoškolu:
– Motocykly vybavené padacími rámy | Každý přemýšlí o tom, co když spadne na cvičišti s motocyklem a ulomí třeba zpětné zrcátko, bude muset zaplatit? U nás určitě ne, protože máme všechny motocykly vybavené padacími rámy a protektory, takže možnost poškození motocyklu je snížena na minimum.
– Motocykly vybavené ukazateli zařazené rychlosti | Díky tomu se rychle naučíte precizně a přesně řadit rychlostní stupně a z toho plyne bezpečné ovládání motocyklu.
– Jistota jednoho učitele jen s Vámi a se stále stejným výcvikovým motocyklem | Jeden učitel zjišťuje Vaše slabiny hned od začátku a snaží se je odbourat než přijdou zkoušky. Na rozdíl od střídajících se učitelů, kteří neví co od žáka čekat, jak mu šel předchozí výcvik a co je třeba zlepšovat apod. | I když zákon umožňuje první hodiny výcviku absolvovat na motocyklu slabšího výkonu (což ostatní hojně využívají, protože menší objem = menší spotřeba benzínu), tak u nás budete hned od začátku na motocyklu s kterým půjdete ke zkouškám. Nemusíte si tedy zvykat na nové těžiště, jiné řízení, zpřevodování… 
– Žák jezdí na motocyklu od začátku až po zkoušku sám | Běžné ve vyspělých zemích a tento model nedávno přišel i k nám. Vzpomeňte si na své začátky na kole, nikdo za vámi neseděl, ale měli jste přídavné kolečka a těmi „přídavnými kolečky“ je nyní cvičiště a zvládnutí 10-ti úkonu, kterými dokazujete, že bezpečně ovládáte motocykl, než vyjedete do provozu.
– Preferujeme jízdy v provozu, kdy žák a učitel jedou sami na motocyklech | Učitel na svém motocyklu má lepší rozhled na provoz a v případě špatných povětr. podmínek (déšť, vítr, mlha…) vyhodnotí zda přeruší jízdu – bezpečnost žáka je u nás na prvním místě. Dále v některých případech může učitel názorně žákovi ukázat jakou měl jed stopu.
– Vybavená a uzavřená cvičná plocha pro autoškoly | Na cvičišti budeme trénovat nácvik 10-ti „zkouškových úkonů“ a další simulace z provozu. Po jejich sebejistém zvládnutí, kdy učitel i žák se shodnou, že ovládání motocyklu je zvládnuté, tak teprve pak vyjedeme do provozu.
– Zdarma k zapůjčení helma, interkom, reflexní vesta, motocyklové oblečení | Bez náležitého oblečení Vás nenecháme řídit motocykl (jde nám o Vaši bezpečnost a naší pověst motoškoly), proto moto oblečení musíte mít své nebo Vám zdarma zapůjčíme (ale nemusí přesně padnout).
– Jsme jedna ze dvou motoškol v Ostravě, která má garáž hned u cvičiště | Jiní v čase jízd žáka přijedou na cvičiště, tam cca půl hodinky ho nechají potrénovat a jedou zpátky, aby vše stihly do dvou vyučovacích hodin výcviku. My máme garáž s motocykly u cvičiště, takže naši žáci mají za stejný čas (stejný výcvik) bezkonkurenčně víc natrénováno než ostatní. Navíc se dá v garáži převléct do moto oblečení. Tato výhoda má opravdu velký vliv na výcvik!
– Základní nebo doporučený výcvik za velmi zvýhodněnou cenu | Jsou levnější „motoškoly“ než ta naše, ale my vyučujeme teorii ve schválené učebně, máme vybavené cvičiště, zánovní udržované motocykly a profi učitele, takže v poměru cena/výkon nemáme konkurenci v Ostravě! | Vyplatí se investovat do doporučeného výcviku (+7 hod. pr. jízd k zákl. výcviku), protože základních 13 hod. jízd je opravdu málo…

 
Nejčastěji hledáte: Ceník , Vozový park , Kontakt , Chci se přihlásit