Parfém jako dárek?

Malý průzkum zakladatele motoškoly LEON, učitele Michala Jurka, a proč nakonec zvolil netradiční dárek pro budoucí kolegyně a kolegy motorkáře ve formě značkového parfému Mary Kay v hodnotě 1150,-! Mary-Key-parfemy-LEON-darek-1150-F

Už přes dvacet let jezdím na motorce na různé výlety, motosrazy a posledních osm let hlavně jako doprovod mých žáků. Jediná nevýhoda oproti ostatním řidičům je, že motorkář, který myslí na své bezpečí, tak vždy bude řídit motorku v kvalitním motorkářském oblečení nebo kombinéze. Ať chceme nebo ne, tak vždy se při tom zapotíme a v daném oblečení vznikne „nepřátelská atmosféra“. Moje dvě zničené pračky by mohli vyprávět, že motooblečení je opravdu dobré dát do profesionální čistírny, ale kdo by to dělal po každém motovýletu. Takže jsem hledal řešení, jak vytvořit „přátelskou atmosféru“ uvnitř motooblečení a započal můj téměř patnáctiletý průzkum.
Věřím, že všichni chtějí vonět při pauze na jídlo, pokec, tvorbu fotek apod., takže jsem za ty roky zkoušel různé deodoranty, toaletní vody a parfémové vody. Dalo se očekávat, že levná kosmetika neměla šanci, takže za kvalitu se musí připlatit a posledních pět let jsem testoval pouze parfémové vody. Konečně až nyní mám vítěze a tím je pro muže svěží orientální vůně MK DOMAIN®, která je jako závan čerstvého vzduchu splývající s tóny levandule a dubového mechu. Ekvivalentem pro ženu je elegantní vanilková vůně FOREVER DIAMONDS™, která vyzařuje štěstí prvními tóny zlaté broskve na pozadí delikátních lístků jasmínu a omamné vůně orchideje.

Asi jsem jediný motorkář, který prováděl takové zvláštní testování ohledně vůní, ale co už, vše v životě je někdy poprvé, stejně jako Vaše rozhodnutí, že budete dělat řidičák na motorku. Další výhoda tohoto zajímavého dárku je, že si můžete vybrat zda chcete parfém pro Vás nebo pro Vaši drahou polovičku 😉

Dnes už legendární fotky z „výzkumu“

Přejít nahoru