Vozidla a učebna

Značka: Suzuki SFV650 Gladius
Výbava: Tovární ukazatel zařazené rychlosti, padací rámy, jen boční stojan, výkon 53 kW…


Značka: Suzuki SFV650 Gladius
Výbava: Tovární ukazatel zařazené rychlosti, padací rámy, jen boční stojan, výkon 53 kW…


Značka: Suzuki SFV650 Gladius
Výbava: Tovární ukazatel zařazené rychlosti, padací rámy, jen boční stojan, výkon 53 kW, snížená přepákováním o 5 cm!…


Podpora motorek: 
Zdarma k zapůjčení z naší strany: Chrániče boků, kolen, loktů (nasazení na Vaše civilní oblečení), helma s interkomem, moto bunda a do provozu značková Airbagová vesta „oboustranné L“.
Požadavek z Vaší strany:  Vlastní vhodná obuv (pevná nad kotník).


Učebna / cvičná plocha / garáž: 
Učebna: Naším cílem je, aby se žák v učebně během výuky cítil komfortně a uvolněně. Nabídneme Vám zdarma teplé nápoje (čaj, káva…) nebo chlazenou vodu a nápoje.
Cvičná plocha: Na cvičišti budeme trénovat nácvik 10-ti „zkouškových úkonů“ a další simulace z provozu. Po jejich sebejistém zvládnutí, kdy učitel i žák se shodnou, že ovládání motocyklu je zvládnuté, tak teprve pak vyjedeme do provozu.
Garáž:  Jiní v čase jízd žáka přijedou na cvičiště, tam cca půl hodinky ho nechají potrénovat a jedou zpátky, aby vše stihly do dvou vyučovacích hodin výcviku. My máme garáž s motocykly u cvičiště, takže naši žáci mají za stejný čas (stejný výcvik) bezkonkurenčně víc natrénováno než ostatní. Navíc se dá v garáži převléct do moto oblečení. Tato výhoda má opravdu velký vliv na výcvik!.

Přejít nahoru